Budowa i remont

Domy do 35m2. Czy dom 35m2 jest letniskowy czy całoroczny?

Jesteś jeszcze w słodkim półśnie. Przez przymknięte powieki z wolna dostrzegasz światło. Najbliższą chwilę poświęcasz na próby zatrzymania w pamięci fragmentów ostatniego snu. Umykają Ci, gubią się w coraz bardziej rozbudzonym umyśle. Otwierasz oczy. Widzisz za oknem uginające się zmysłowo pod wpływem wiatru gałęzie drzew. Promienie słońca, które wyrwały Cię z sennych marzeń, prześwitują przez liście, dodając im blasku i koloru.

Jesteś w swoim własnym domku. Jest piękny, drewniany, niewielki. Dom do 35m2 daje Ci niezbędną swobodę, kontakt z naturą i odpoczynek, gdy tylko zechcesz. A chcesz w nim być coraz częściej, bo z biegiem czasu właśnie tu czujesz się coraz bardziej na miejscu.

Jak wygląda Twoja działka pod domek letniskowy?

Wcale nie jest za duża. Nieco ponad 500 m2. Na mniejszej domu na zgłoszenie nie można postawić. Parę lat temu, gdy ten pomysł wpadł Ci do głowy, chodziło Ci tylko o kawałek ziemi i piękny widok. I udało Ci się znaleźć działkę rodem z bajki. Nieopodal jest wszystko, czego Ci trzeba do życia. Może jest to jezioro. A może sklepy i punkty usługowe lub stadnina.

Twój dom jest szkieletowy, drewniany. Ocieplony naturalną wełną mineralną, by można w nim było przebywać również zimą. Tak, jest to budynek rekreacyjny, co oznacza, że nie możesz się tu zameldować. Nie przeszkadza Ci to w czerpaniu siły i odżywczej energii z każdej chwili spędzonej w tym miejscu.

W Twoim domu do 35m2 nie ma poddasza. Jest jednak antresola.

Właśnie wdrapujesz się na nią po schodach. W dłoniach trzymasz kubek z parującym kakao. Za chwilę zaczniesz pracę. Zdalną, tak jak lubisz najbardziej. Bez szefa wiecznie stojącego nad głową i pustych, biurowych plotek. 

Zanim siądziesz do ustawionego centralnie biurka, kontemplujesz chwilę otoczenie. To Twoje miejsce, Twój czas, Twoje wnętrze. Parterowy budynek z antresolą ma zdecydowanie większą powierzchnię użytkową, niż sama zabudowa. I urządzasz ją tak, jak chcesz. Co najlepsze, jest to całkowicie zgodne z przepisami.

Dom bez pozwolenia na budowę domu. 35 m2 pełne komfortu.

Po skończonej pracy wychodzisz na długi spacer. Bo tutaj masz gdzie spacerować. Wdychasz świeże powietrze i czujesz, jak wolność i spokój napełniają Twoje płuca i ciało. Wracając, zerkasz na skandynawską bryłę budynku. Wpasowuje się w otoczenie, tworząc z nim jednolitą kompozycję. Zachodzące słońce odbija się w dużych oknach, które zawsze zapraszają przyrodę do środka.

Wieczór spędzasz przy kominku typu koza. Wyciągasz opatulone w ciepłe skarpety stopy na sofie, przykrywasz się od niechcenia pledem. Zanurzasz się w lekturze. Zasypiasz.

Budzisz się tu i teraz. Gdzie jesteś tam, po drugiej stronie ekranu?  Czy podoba Ci się to, co widzisz?

Skąd pochodzi projekt budowlany domu 35m2 z Twojego marzenia?

>Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z naszej strony. Jesteśmy zespołem architektów, którzy projektują swoje domy z uczuciem i wrażliwością. Dajemy naszym klientom sprawdzony i łatwy proces, który pozwala postawić dom do 35m2 nawet w niespełna dwa miesiące.

Chcesz się upewnić, że właśnie nasz projekt stanął Ci przed oczami przed chwilą? Sprawdź nasze domy na stronie Hyta.pl i powiedz nam, co o nich myślisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.