Wnętrza

Drewniane podstawki pod świece. Piękne i naturalne.

Im bliżej jesieni, tym więcej czasu spędzamy w domu. Wysokie temperatury się kończą, a my poszukujemy takiego charakteru przestrzeni, które dam ciepło i ukojenie. Deszczowa pogoda na zewnątrz nie zachęca do spacerów. Za to fotel czeka, aż na nim usiądziemy i zaczniemy czytać kolejną, ciekawą książkę. Aby zapewnić odpowiednią oprawę i relaksującą atmosferę możemy zapalić świece. Aby gorący wosk nie zniszczył naszego stolika bądź półki powinniśmy zainwestować w podstawki pod świece. Do wyboru mamy prawie niewidoczne szklane podstawki, drewniane podstawki w stylu eko lub podstawki lustrzane w stylu glamour. Podstawki pod świece pełnią kilka funkcji. Pierwsza z nich jest czysto estetyczna. Druga z kolei zabezpieczająca. Chroni przed odbarwieniami lakierowanej powierzchni, czy pęknięciami spowodowanymi wysokimi temperaturami.

Drewniane podstawki pod świece

Świece wprowadzają do wnętrza elegancki wygląd, ciepło i pożądaną atmosferę. Kupując świece zwracamy uwagę na jej zapach, wygląd i skład. Nie bez znaczenia jest grubość knota. Zbyt cienki sprawi, że wosk nie wypali się równomiernie i powstanie wokół knota tunel. Do świecy warto zakupić także ozdobne podstawki, które uchronią nasz stolik przed odbarwieniami. Jest to w szczególności ważne, kiedy mówimy o świecach, które nie są zamknięte w szklanym naczyniu. Drewniane podstawki pod świece będą pasowały do mieszkań utrzymanych w naturalnej kolorystyce, stroniących od plastiku i sztuczności. Spodobają się osobom sięgającym po naturalne materiały, takie jak drewno, len, czy bambusowe akcesoria. Drewniane podstawki będą miały estetykę wyciszającą i poprawiającą nastrój. Połączone z sojowymi świecami będą sprzyjały koncentracji i relaksacji. Swoim wyglądem będą tworzyły bezpośrednie nawiązanie do przyrody i natury. Postawione na parapecie w towarzystwie glinianych doniczek, będą się genialnie prezentowały. Kiedy wypalimy świeczkę, drewniana podstawka może służyć jako spodek do przechowywania biżuterii lub kluczy, aż do czasu zakupu nowej świeczki.

Lustrzane podstawki

Lustrzana podstawka spełnia dokładnie taką samą rolę, jak jej drewniana wersja, jednak pasuje do zupełnie innego wnętrza. Szklane podstawki pokochają przestrzenie utrzymane w stylu glamour. Subtelna elegancja pokoju będzie delikatnie mieniła się w podstawce. Lustrzane podstawki będą odbijały światło i wywoływały niesamowite iluminacje. Możemy zdecydować się na podstawki kwadratowe, owalne, w kształcie serca, czy sezonowej choinki. Taka podstawka tworzy niepowtarzalny klimat, szczególnie wtedy, kiedy za oknem robi się już ciemno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.