Wnętrza

Inteligentna toaleta – poznaj jej funkcjonalność i zalety!

Artykuł partnera.

Żyjemy w czasach, w których postęp technologiczny jest widoczny w niemal każdej sferze naszego życia. Jego doskonałym odzwierciedleniem jest coraz lepsza i szersza funkcjonalność dostępna w rozwiązaniach codziennego użytku oraz coraz powszechniejsza dostępność tzw. rozwiązań 2w1. Jednym z najciekawszych przykładów zaawansowanych, innowacyjnych technologii ułatwiających codzienne życie są inteligentne toalety, które łączą w jednym nowoczesnym rozwiązaniu funkcjonalność klasycznych misek wc i bidetów.

Czym jest toaleta myjąca i co ma do zaoferowania swoim użytkownikom?

Inteligentne toalety to nowoczesne, przyszłościowe rozwiązania, które szturmem wdarły się na rynek urządzeń łazienkowych i na dobre się na nim zadomowiły. Ich zakup rozważa coraz więcej osób marzących o wyposażonej we wszystko, co niezbędne domowej łazience. Toalety myjące się także idealnym wyborem w sytuacji, kiedy w łazience nie ma wystarczająco miejsca na montaż bidetu – jako rozwiązania 2w1 inteligentne toalety pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń bez konieczności rezygnacji z potrzebnych udogodnień w zakresie higieny osobistej.

Toaleta myjąca to innowacyjne urządzenie, które łączy funkcjonalność klasycznej miski wc i bidetu. Jest sterowana elektronicznie, co czyni z niej nowoczesne, proste i intuicyjne w obsłudze rozwiązanie oraz idealny element wyposażenia każdej współczesnej, przemyślanie zaaranżowanej łazienki. Inteligentne toalety zostały tak nazwane nieprzypadkowo – są to zaawansowane pod względem technologicznym urządzenia, które dają wiele cennych możliwości. Dostępne różne tryby mycia i suszenia, regulacja temperatury wody oraz możliwość sterowania innymi parametrami czyni z nich idealny wybór dla wymagających współczesnych użytkowników, którzy najchętniej sięgają po rozwiązania dające szerokie możliwości z zakresu personalizacji.

Funkcjonalność i atuty inteligentnych toalet Inspira In-Wash

Dostępne w sprzedaży inteligentne toalety mogą różnić się ceną oraz warunkowaną przez nią jakością. Jeśli zależy nam na zakupie funkcjonalnego, trwałego i solidnego rozwiązania warto skorzystać z oferty renomowanych producentów. Na szczególną uwagę zasługuje toaleta myjąca Inspira In-Wash – urządzenie zaprojektowane i stworzone przez znaną i cenioną markę Roca. Wc z funkcją bidetu posiada nowoczesną, praktyczną i higieniczną konstrukcję bezkołnierzową (Rimless) oraz jest dostępna w dwóch wariantach montażowych – podwieszanym i klasycznym kompakcie. Może być sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota lub wbudowanego w bok urządzenia panelu sterowania.

Nowoczesna toaleta myjąca marki Roca jest efektem wieloletniej pracy inżynierów i projektantów marki, którym finalnie udało się stworzyć unikalne urządzenie, idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań współczesnych użytkowników. Pozwala ono na indywidualne dostosowanie takich parametrów, jak temperatura mycia i suszenia, ciśnienie wody i podłożenie dyszy myjącej. Do dyspozycji użytkowników są zaprogramowane dwa tryby mycia oraz funkcja suszenia powietrzem, która pozwala delikatnie osuszyć się po myciu. Dodatkowym atutem urządzenia jest jego nowoczesny i uniwersalny design oraz podświetlenie LED, które nadaje mu bardziej nowoczesnego charakteru i szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.