Budowa i remont

Płyty gazowe – czy to się jeszcze opłaca?

Artykuł partnera.

Jesteś na etapie wyboru wyposażenia Twojej kuchni? A może planujesz gruntowny remont i szukasz płyty do kuchni? W pełni funkcjonalnym i ekonomicznym wariantem będzie płyta gazowa. Dlaczego? Co warto o niej wiedzieć? Poniżej znajdziesz szereg argumentów, które przemawiają za wyborem tej opcji!

1. Płyty gazowe – wciąż ekonomiczne rozwiązanie!

2. Ile kosztuje płyta gazowa?

3. Ile gazu zużywa płyta gazowa?

4. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu – wkład w bezpieczeństwo

Płyty gazowe – wciąż ekonomiczne rozwiązanie!

Chyba nikomu nie trzeba przypominać o tym, w jak szybkim tempie wzrastają ceny energii elektrycznej. Z tego właśnie powodu warto wybierać takie rozwiązania, które opierają się na innych zasobach. Przykład stanowią tu np. ceramiczne płyty gazowe. Ich kolejnym atutem poza oszczędnością, że samo sterowanie płyty grzewczej przebiega niemal intuicyjnie. Dodatkową korzyścią jest także fakt, że zastosowanie technologii gazu pod szkłem przekłada się na zapobieganie przypalenia garnków. To jednak nie koniec – możesz także zapomnieć o powstawaniu tłustych osadów nawet przy gotowaniu na najwyższym możliwym poziomie!

Technologia gazu pod szkłem pozwala uniknąć przypalonych garnków i tłustych osadów nie rezygnując z możliwości gotowania na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje płyta gazowa?

Na to pytanie ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wiele bowiem zależy od modelu, a także tego, czy np. interesują Cię płyty gazowe do zabudowy czy wolnostojące. Najtańsze płyty gazowe możesz znaleźć już od tysiąca złotych, warto jednak uwzględniać podczas zakupu takie parametry jak np. klasę energetyczną oraz materiał, z jakiego zostało wykonane urządzenia. Stal nierdzewna to jeden z przykładów. Solgaz jednoznacznie udowadnia, że sterowanie płyty grzewczej gazowej nie musi odbywać się za pomocą pokręteł – to wszystko dzięki połączeniu unikalnej technologii płyt gazu pod szkłem. Dzięki temu możesz cieszyć się z atutów wynikających ze stosowania nowoczesnego rozwiązania i wygody w swoim domu! Kuchenki gazowe prezentują się dziś naprawdę wyjątkowo. Jeżeli zatem samo hasło kuchenka gazowa brzmi dla Ciebie dość archaicznie – widocznie nie miałeś wcześniej do czynienia z naszymi rozwiązaniamiIle gazu zużywa płyta gazowa?

W kwestii urządzeń od Solgaz możesz liczyć na realne oszczędności już na starcie. W jaki sposób? Otóż zredukowanie zużycia gazu nawet o 50% w stosunku do tradycyjnych płyt gazowych powinno brzmieć wystarczająco przekonująco! Warto także wspomnieć o tym, że oferowane płyty gazowe bez płomieni są wyrazem nowoczesności i chęci uzyskania realnych oszczędności. Jedno jest pewne – możesz liczyć nie tylko na zredukowanie rachunków. Kolejnym atutem będzie także to, że sięgając po takie energooszczędne rozwiązanie przyczynisz się także w realny sposób do troski o przyrodę. Suma naszych codziennych wyborów może bowiem w dalszej perspektywie mieć olbrzymią rolę na środowisko – a to obecnie nasz wspólny interes.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu – wkład w bezpieczeństwo

Chcesz wyposażyć się w płytę gazową? Możesz liczyć na także na to, że to rozwiązanie będzie nie tylko ekonomiczne, ale także w pełni bezpieczne! Wynika to z faktu, że niezawodni producenci zadbali o to, aby użytkowanie płyty gazowej nie generowało szans na nieprzewidziane wypadki. Takie gazowe płyty indukcyjne są bowiem szczelnie zabezpieczone przed ewentualnym wyciekiem.

Zainwestuj w płyty gazowe od sprawdzonego producenta i ciesz się korzyściami wynikającymi z zastosowania tego rozwiązania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.