Budowa i remont

Remont lub przeprowadzka? Przechowanie rzeczy to teraz nie problem!

Artykuł partnera.

Remont oraz przeprowadzka to poważne przedsięwzięcia, które wymagają bardzo dobrej organizacji. Przy tej okazji pojawia się szereg istotnych kwestii dotyczących m.in. przechowania rzeczy, z czym niejednokrotnie jest problem. W Warszawie na czas remontu lub przeprowadzki można wynająć magazyn samoobsługowy.

Magazyn samoobsługowy – niezastąpiony w wielu sytuacjach

Generalny remont lub przeprowadzka niejednokrotnie przysparzają różnych trudności. Chcąc usprawnić ich przebieg, warto zastanowić się nad tym, gdzie zostanie przechowany dobytek. Nie wszyscy mają do dyspozycji własną piwnicę lub garaż, nie zawsze też wchodzi w rachubę przewiezienie rzeczy do rodziny albo znajomych. Potrzebna jest wówczas bezpieczna i przestronna przechowalnia mebli – Warszawa pod kątem magazynów samoobsługowych ma na tyle zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę, że każdy znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę indywidualnych preferencji.

O czym pamiętać, wynajmując magazyn samoobsługowy?

Decydując się na wynajęcie magazynu samoobsługowego w Warszawie, warto mieć na uwadze parę ważnych spraw. Kluczowe znaczenie ma tu lokalizacja obiektu – jeśli znajduje się on blisko miejsca zamieszkania, łatwiej jest przetransportować do niego rzeczy, a później je stamtąd zabrać. Oczywiście uwzględnić także trzeba metraż magazynu – na potrzeby osób prywatnych z reguły wystarczające okazują się małe boksy o powierzchni 1-2 m kw. Warto ponadto dowiedzieć się, czy dana firma udostępnia wózki koszowe lub paletowe.

Magazyn samoobsługowy – formalności i opłata

W  Kangu Self Storage formalności związane z wynajęciem magazynu samoobsługowego można załatwić zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem e-mail. Nie trzeba wcześniej rezerwować boksu – jeżeli w danym momencie jest on wolny, usługodawca wynajmuje go od ręki. Opłaty za korzystanie z magazynów nie są wygórowane. W Warszawie średnie stawki kształtują się na poziomie 80-130 zł netto za miesięczny dostęp do magazynu o powierzchni 1 m kw. Cena zależy od długości najmu oraz wielkości boksu i jego lokalizacji.

 

Jeden komentarz do “Remont lub przeprowadzka? Przechowanie rzeczy to teraz nie problem!

  • Bardzo przydatne są takie magazyny. Sam wynajmuje dwa takie. Jeden jest jako piwnica a drugi jest dla mojej firmy. Jestem bardzo zadowolony. 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.