Budowa i remontRozwój

Jak reklamować firmę remontową

Jakąkolwiek firmę prowadzimy, obojętnie w jakiej branży, najważniejsza jest reklama. Jednoosobowa działalność zajmuje dużo czasu, który poświęcamy klientom. Zatem na działania promocyjne zostaje mało czasu. Dlatego podpowiadamy kilka sposobów, jak sobie poradzić z reklamą i się nie natrudzić.

Sprawdź co już masz

Nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź co masz w swoich zasobach, a co może się przydać. Nawet samochód może być nośnikiem reklamy twojej firmy.

Jak powinna wyglądać reklama małej firmy remontowej na samochodzie

RusztowanieIm mniej tym lepiej. W przypadku takiej reklamy najważniejsza jest informacja jaką chcecie przekazać. Często widzi się oklejone samochody z wymienionym zakresem usług. Ale przecież to nie wszystko co oferują! Za to telefon do firmy jest słabo widoczny.

O wiele korzystniej jest zrobić grafikę z numerem telefonu i krótką informacją; remont – zadzwoń! Sprawdzi się to zarówno w dużej Warszawie jak i małym miasteczku na Pomorzu. Zamówić taką reklamę można w firmach zajmujących się tymi usługami albo w agencji BTL. Warto też pamiętać o wizytówkach czy gadżetach reklamowych, które możemy wręczać klientom.

Nasz uchwyt nie zawiedzie

Firma budowlana powinna swoim przekazem w reklamie oraz wyglądem sprzętu sprawiać wrażenia solidnej, pewnej i dokładnej. Także panowie, bałagan w bagażniku, brudne narzędzia, czy odkurzacz, który dymi działają na niekorzyść. Naprawdę nie da się poświecić chwili raz w tygodniu, aby przeczyścić wszystko? A w bagażniku zrobić sobie przegródki, w których będziemy trzymać posegregowane rzeczy.

Czas to pieniądz

Wiecie jaka jest jeszcze zaleta takiego utrzymania porządku? Oszczędność czasu. Jeśli tarcze do szlifierki kątowej leżą w swojej przegrodzie, to wyciągnięcie tej do betonu zajmie wam około 5 sekund. Za to szukanie właściwej pod wszystkimi narzędziami czy pod siedzeniem kierowcy to jakieś 3-4 minuty.

Ciągły rozwój

Nawet jeśli teraz nie wiesz gdzie masz ręce włożyć, wiedz, że może się to zmienić. Warto dlatego rozkładać zadania w czasie oraz planować przyszłe posunięcia. Firma musi dbać o wygląd, nie tylko narzędzi, ale też biura. Nie należy lekceważyć także detali, nowe logo ze styrobudu robi lepsze wrażenie niż stare z oznakami zużycia.

Twoja robota to majstersztyk? I chcesz, aby po tym Cię rozpoznawali? Możesz zawsze zostawiać też właścicielom gadżety reklamowe ze swoimi usługami, albo kalendarzem. Nie może to być brzydki czy krzykliwy drobiazg. Raczej coś gustownego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.